BLOG

Ekonomik Yangın Kapısı

Yangın kapıları olası bir yangında binalardan kolayca uzaklaşmayı sağlarken binayı da güven altında tutmaktadır. Yangın korunma sistemlerinin de başında gelen bu kapılar ekonomik fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bu sayede alıcılar binalarında zorunlu önlemleri almada daha hızlı davranabilmektedir. Hem de bu önlemleri alırken tasarruf etmiş olurlar. Isı yalıtımlı olması ve alevden koruyucu özellikte imal edilmesi kötü durumları ortadan kaldırmaktadır. İyi bir yangın kapısında olması gereken özellikler güçlü yalıtım, uzun süre dayanıklılık ve darbelere karşı güçlü olmasıdır. Kaliteli yangın kapıları diğer yangın sistemlerinin başarılı olmasına doğrudan etki etmektedir. Bu anlamda daima en başarılı hizmeti sağlamak için çalışan firmamız ekonomik yangın kapısı satışları yapmaktadır.

Yangın kapıları için yüksek meblağlar ödemeden uygun fiyatlar üzerinden dayanıklı ve çok amaçlı kapılara sahip olunabilir. Yangın kapılarının garantili olması da önemli özellikler arasındadır. Garanti kapsamına aldığımız yangın kapıları herhangi bir işlev bozukluğu durumunda tamir edilerek sorun en kısa sürede çözülür. Yangın kapıları için ekonomik adres olan firmamız satış anında da satış sonrasında da profesyonel hizmet vermektedir.

KARABOĞALAR MÜHENDİSLİK

Gsm         0532 711 74 23

Gsm         0532 703 75 09

TLF           0216 642 68 31

TLF           0216 641 50 84

FAX          0216 642 68 31

FAX          0216 641 50 84

E-mail      info@karabogalar.com

E-mail      info@karabogamuhendislik.com

Merkez     Hamidiye Mah. Güler Sok. No: 7. 4/B Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

yangın kapısı imalatı yangın kapısı fiyatları karaboğa yangın kapısı. yangın kapısı istanbul yangın kapısı ucuz yangın kapısı