Sertifikalı yangın kapısı

Sertifikalı yangın kapısı

Karaboğa mühendislik olarak sertifikalı yangın kapısı hizmeti sunarak siz müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. İstenilen özellik, ölçü ve aksesuarların yanı sıra standart ölçü ve özelliklerde üretilebilen, EN 1634-1 normuna göre laboratuvar ortamında gerçek fırınlarda test edilmiş ve 60, 90, 120 dakikalık sertifikalarını almıştır. Sertifikalı yangın kapısı, yangın durumunda belirli bir süre içerisinde bölümler arası yangının geçişini engellerken, insanların geçişine izin veren kapılardır.

Sertifikalı yangın kapısı fiyatları

Sertifikalı yangın kapısı benzerlerinden farklı kılan, montaj ve hizmet kalitesinin yanı sıra kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının diğeriyle uyumluluğudur. Yangın kapıları, binalarda can ve mal güvenliğine katkı sağlayarak önemli bir rol oynar. Öte yandan boyutlandırma, detaylandırma ve montaj anlamında inşaat firmaları için zorlu bir kalem olabilmektedir. Yapılacak yere ve malzemeye göre sertifikalı yangın kapısı fiyatları değişmektedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi için info@karabogamuhendislik.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalı yangın kapısı firmaları

Karaboğa mühendislik firması olarak bizstandartlaştırılmış sertifikalı yangın kapıları ile binalarda can ve mal güvenliğinizi korumaya çalışırken aynı zamanda inşaat firmalarına bütçelerini zorlamayacak ve hızlı bir şekilde temin edebilecekleri, nakliye ve montajda pratik olan kaliteli bir ürün sunmaktayız.

Sertifikalı yangın kapısı imalatı

Üreticiler, hem tanımlama amacıyla hem de yangın durumunda performanslarını garanti etmek için yangın kapısı setlerini onaylayabilir. İmalatçı için ilk adım, kendi görüşüne göre yangına belirli bir süre dayanacak bir şartnameye göre tasarlanmış bir sertifikalı yangın kapısı seti inşa etmektir.

Bir yangın kapısı setinin montajı veya ayarlanması sırasında bazen tanımlama işaretleri kaldırılabilir veya üzerleri boyanabilir, ancak iş profesyonel olarak Karaboğa Mühendislik Yangın Kapısı Montajcıları Şeması kapsamında gerçekleştirilmişse, bunun olma ihtimali olabilir.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni