Sistem Odası Yangın Kapısı

Sistem Odası Yangın Kapısı

Yangına Dayanıklı Kapılar Karmaşık Ürünlerdir.

Titizlikle geliştirilmiş ve tüm kritik bileşenlerinin doğru biçimde bir araya getirilmiş halde üretilmesi gereklidir .Kapı kanadı, kapı kasası, cam üniteler, metal, plastik aksamlar ve fitil vb…Kapının imalat, üretim ve montajından kaynaklanan herhangi bir hata direkt olarak kapının yangına dayanıklılık süresini etkiler.

Yangın kapılarında uluslar arası kalite standardı aranmaktadır.(REI )

 yangin2

Nedir REI kapılar;

Temel olarak REI kapılar; kapının mekanik dayanıklılığını muhafaza eden  (R),duman ve alev girmesine izin vermeyen (E) ve termik izolasyon sağlayan kapılardır.
NINZ imalatı olan patentli ısı sınırlayıcı sistemi ile güçlendirilen kapı kasaları, ısı transmisyonunu önemli ölçüde azaltacak biçimde geliştirilmiştır.

yangin1

Galvanizli çelik tabaka, dış faktörlere karşı üstün koruma ve estetik görünüş kazandırmak amacıyla epoksi toz boya ile verniklenmiştir.

Kasa bağlantı sistemi kasaya vidalanır.

Yangına dayanma özelliği olan PVC içeren kasa, olası bir yangında binanın tahrip olması halinde,

kapı mandalı ve tutma yerlerinin yangından korunmasını sağlar.

Üç adet kilitleme noktası, 2 adet yaylı menteşe DIN sertifikasına makuldur.

2 mm kalınlığında preste biçimlenmiş galvanizli çelikten imal edilmiş kapı kasası, sahip olduğu ısı köprüsü aracılığı ile aleve maruz kalan taraftaki sıcaklığın diğer tarafa geçmesini engeller.

 

Etiketler: yangın kapısı - yangın kapısı fiyatlarıyangın kapısı imalatıyangın kapısı firmalarıyangın kapılarıucuz yangın kapısıyangın kapısı - yangın kapısı - yangın kapısı - yangın kapısı