Yangın Kapıları

Yangın Kapıları

Yangın ortasında kalan bir ailenin ilk sarılacağı kol ‘’yangın kapısı’’ koludur. Bir aile o kapı ile alevlerden çıkmayı ya başarabilir ya da başaramayabilir. Başarabiliyorlarsa eğer doğru bir firmanın elinden çıkmış bir ürün demektir. Fakat başaramıyorlarsa kar amacıyla işçilikten kaçınılarak sorumsuzluğun baş gösterdiği bir firmanın ürünü demektir. Firmamızın sorumsuzluklara karşı tahammülü yoktur. Ürettiğimiz her ürünün mesuliyeti ve sorumluluğu omuzlarımızda her daim durmaktadır. Bu sebeple işimizi iyi yapmak ile mükellef bir firmayız.

Diğer ‘’yangın kapısı firmaları’’ gözümüzün görüş alanına girmemektedir. Firmamız doğruları prensip edinmiş, insan canını güvenceye alamaya olan kararlılığıyla çalışmaktadır. Ve bu tavrıyla bilinen bir firma olarak belli bir kitleye tanınmış bulunmaktayız. Ürünlerimizi üretmekle yetinmemekteyiz. Bizim için üretmek yeterli değildir. Ürettiğimizin yangın kapılarının duman sızdırmadığından emin olmak, yalıtımının hakkıyla yapıldığına kanaat getirmek, ısıya karşı kaç saat dayanacağını ölçmek bizim her daim boynumuzun borcu olmuştur. Yönetmeliklere riayet ederek çalışmaktayız. Yönetmeliklere uyarak hiçbir sertifikasız ürün satmamaktayız.

Doğru Adresten Ayrılmayınız

Üretim sistemimizdeki prensiplerimiz ile her zaman sizin için doğru adres olduğumuzu söylemekten geri durmayacağız. Sağlayabileceğimiz en iyi hizmeti her zaman sunabilmek adına güçlü bir iletişim ekibi kurduk. Ve bu ekip ile gerek siparişlerinizi gerek isteklerinizi gerek sorularınızı tek tek dinlemekte ve sorularınızı yanıtlamaktayız. 7/24 verdiğimiz bu hizmetten kimseyi bertaraf etmemekteyiz. Her alıcımız veya misafirimiz eşit bir şekilde hizmetimizden yararlanacaktır.

Ekonomik koşullar ile satış gerçekleştirmemiz sizlerin yararını ve canını düşündüğümüz içindir. Ne kadar uygun fiyat biçersek o kadar çok satış gerçekleştirmekte ve donanım sahibi olmayan bina bırakmayana dek kuşatmaya devam etmekteyiz. Bu hız ve gayretle ‘’yangın kapıları’’ firmamız tarafından üretilmeye ve sertifikaları ile satılmaya devam edecektir.